Kõik uudised
14.09.2023

Merit Aktivas tuleb kõik Aruandva isikuga seotud tehingud kajastada sarnaselt, kui tehingud tarnijatega.

  1. Aruandvad isikud tuleb sisestada menüüs: Ost – Aruandvad isikud NB! Aruandev isik ei tohi olla tarnijate nimekirjas. Kui sisestate aruandva isiku kuluaruande ostuarvetesse ja selle summa on üle 1000 euro, siis kajastatakse arve ka KMD INF-il.
  2. Aruandva isiku kuluaruande saate sisestada menüüs: Ost – Aruandvate isikute kuluaruanded Aruannet saate sisestada käsitsi, aga võite kasutada ka CostPocketit aruande saatmiseks.
  3. Kui aruandev isik on tasunud ühe arve eest, mida tuleks kajastada INF-il, siis sisesta arve ostuarvetesse ja märgi tasumisel makseviisik: Aruandev isik
  4. Kui aruandvale isikule kantakse majandusavanssi, siis pangas tuleb valida tehingud tarnijatega, Aruandev isik ning summa sisestada ettemaksu reale. Peale arve/kuluaruande sisestamist programmi, saate ettemaksu tasaarveldada menüüs: maksed – maksed – Tasaarveldamine klientide ja tarnijatega

Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.