Kõik uudised
23.03.2017

Merit Palga pilveversioon on valmis

Head Merit Palga kasutajad!

Anname teada, et palgaprogrammi Merit Palk pilveversioon on valmis.

Uues programmis on meie 25 aasta pikkune kogemus ühendatud moodsa pilvetehnoloogiaga. Nüüd saate Merit Palka kasutada igal pool, igal ajal ja igasuguste arvutitega. Andmed ja programm asuvad turvalises serveris, seega pole enam vaja mõelda varukoopiate tegemisele ega muretseda andmete säilimise pärast. Turvalisus on samal tasemel internetipankadega ning töö on palju kiirem ja mugavam kui varem.

Mõned tähtsad asjad pole siiski muutunud:

  • 100% usaldusväärne maksuarvestus.
  • Kõik programmi uuendused on tasuta.
  • Piiramatu arv firmasid.
  • Ühendus peaaegu kõikide raamatupidamisprogrammidega.
  • Eesti parim klienditugi.
  • Tasuta kahe töötaja pakett.
  • Programmi hind ei muutu ning on endiselt soodne.

1. aprillist alustame Pilve-Palga müüki uutele kasutajatale. Praegustelt Merit Palga kasutajatelt aga palun veidi kannatust. Kohe ja korraga ei saa me kõiki kasutajaid pilve üle tuua. Peame looma olukorra, kus ületuleku protsess on sujuv ning meie klienditugi suudab mõistliku aja jooksul kõikidele Teie küsimustele vastata. Seetõttu alustame väiksematest andmemahtudest.

Me jagame firmad töötajate arvu järgi gruppidesse ning anname Teile mõne aja pärast teada, kui teie firma saab pilve üle tulla. Väga oluline on see, et saate kahe viimase aasta andmed arvutist pilve üle kanda. Seega võib versiooni vahetus toimuda igal ajal, kasvõi kuu keskel. Andmete üleviimiseks ilmub Merit Palga arvutiversioonis nähtavale andmete eksportimise nupp, pilveversioonis on uue firma loomise aknas impordi nupp, millega jooksev seis pilve üle kantakse. Vanemad andmed jäävad loomulikult arvutiversiooni alles ja kogu aeg kättesaadavaks.

Pilveversiooni ületulek ei ole kohustuslik, kuid on vaja arvestada, et arvutiversiooni arendamine lõpeb mõne aja pärast. Tähtaega pole me selleks veel määranud ja ei saagi määrata enne, kui oleme veendunud, et kõik saavad mõnusalt pilves töötada. Töötame selle kallal, et meie teenuse kvaliteet läheks järjest paremaks ning meie tarkvara kasutajad oleks meiega rahul.

Merit Palga ja Merit Aktiva pilveversioone saab kasutada sama kasutajanime (meiliaadressi) ja parooliga. Seega kui Teil on Merit Aktiva kasutaja juba olemas, saate sama kasutajanimega siseneda ka palgaprogrammi.

Kui Teil kasutajat veel ei ole, saate selle luua siin lehel.

Merit Palga pilveversiooni saate sisse logida merit.ee esilehel oleva nupuga Sisene Palka.

 

Kõik küsimused on oodatud meiliga merit@merit.ee või telefonil 617 7111.

merit.ee

Andres Kert
AS Merit Tarkvara juhataja
tel 505 0039
andres@merit.ee

 


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.