Kõik uudised
19.04.2024

Merit Palga uus versioon, 19.04.2024!

Olulisemad uuendused ja täiendused:

  • Ameti klassifikaator ametikoha kaardil. Kui lisada programmi uut ametit (Seadistused > Dimensioonid > Ametid > Uus ametikoht), siis on näha uus väli “Ametikoha klassifikaator”. Avanenud rippmenüüst saab valida klassifikaatorist sobiliku ametinimetuse või otsida seda väljale ametinimetuse sisestamise kaudu. Sama klassifikaatori nimetust saab kasutada ka programmis valikutes nähtava ameti nimetusena või määrata ametile muu omale meelepärane ja klassifikaatori nimetusest erinev nimetus. TÖR impordi kaudu tuleb ametikoha nimetuseks vaikimisi klassifikaatori nimetus, aga kasutaja saab seda hiljem muuta. Ametikoha klassifikaatori lisandumine on vajalik eelkõige tulevikuks, kui tuleb programmi võimalus saata andmeid otse Töötamise registrisse.
  • Töökoha aadress töötaja lepingu kaardil. Nüüd on võimalus töötaja lepingu kaardil määrata töötaja töökoha aadressi Maa-ameti kaardirakenduse abil. TÖR impordi kaudu tuleb töökoha aadress lepingule automaatselt. Töökoha aadressi klassifikaatori lisandumine on vajalik eelkõige tulevikuks, kui tuleb programmi võimalus saata andmeid otse Töötamise registrisse.
  • Palgateatisel saab tasuliikide lõikes tasuridu grupeerida, et palgateatis oleks senisest kompaktsem. Grupeeritakse vaid sama tasuliigi alusel arvestatud tasuridu. Grupeeritud tasuridadega palgateatise puhul ei ole näha detailset tasu arvestuskäiku.

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Ülevaate kogu Merit Palga täienduste ajaloost leiate siit failist (PDF).

Head kasutamist!

merit.ee


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.