Kõik uudised
25.05.2021

Merit Palgal on alates tänasest uus disain

Meil on nii hea meel teatada, et alates tänasest on Merit Palga uus disain kättesaadav kõigile kasutajatele. Uus disain sündis koostöös maineka disainiagentuuriga – Neway. Uue disaini eesmärk on kaasajastada ja värskendada programmi välimust. Üldine ülesehitus ja programmi põhimõtteid jäid üldjoontes samaks, kuid leidub ka uuendusi. Meie eesmärk oli, et kasutajad ei peaks sisse harjunud toiminguid ümber õppima.

Peamised uuendused lisaks välimusele:

  • Aruannete filtrite valikut on võimalik pärast selle koostamist peita ning hiljem taas avada
  • Tasude arvestuslehel on dimensioonide filtrite valikud nüüd eraldi nupu “Ava filter” all
  • Seadistuste menüü ei ole enam välja kirjutatud, vaid leitav hammasratta ikooni alt peamenüüribal
  • Firmade nimekirja lõpus on nüüd nupp “Sisene Merit Aktiva programmi”, millele vajutades avaneb Aktiva keskkond uuel vahelehel, mis teeb raamatupidamisprogrammi logimise eriti mugavaks
  • Töölaual on nüüd ka Teadete plokk, kus on näha kõik lugemata ja loetud teated
Merit Palga uus disain on jätk Merit Tarkvara turunduse uuele hingamisele. Alustasime Merit Tarkvara disaini uuendamist juba eelmisel aastal. Järk-järgult said valmis kodulehed Soomes, Poolas, seejärel Eestis. Vaid paar nädalat tagasi saime valmis Meriti venekeelse kodulehe. Uues programmi disainis olemegi kasutanud visuaalse poole pealt uue kodulehe komponente: värvid, font, nupud jne.
Uus disain on uus, aga äratuntav. Märksõnad on lihtsus, ühtlustamine ja fokuseeritud tegevused.

 

Tutvu uue disainiga siin.

Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.