Kõik uudised
30.12.2020

Merit Tarkvara saab uue juhi

Merit Tarkvara AS nõukogu valis uueks juhatajaks Tõnis Kase. Uus juht võtab töökohustused üle alates jaanuarist.

Kase sõnul jätkab Merit Tarkvara raamatupidajate ja ettevõtjate töö lihtsustamise ja automatiseerimisega. “Merit on suurepärases seisus, me oleme Eestis turuliidrid ning kasvame idufirmaliku kiirusega Soomes ja Poolas. Siiski on teha veel palju ja areng ei jää kunagi seisma,” ütles Kask.

 

“Tõnis Kask on teinud Meritiga koostööd alates 2001. aastast. Koostöö tulemused on silmapaistvalt head, seetõttu on mul hea meel, et ta on valmis võtma liidrirolli Meriti tuleviku ehitamisel,” ütles ametist lahkuv juhataja Andres Kert.

 

Tõnis Kask alustas Meritiga koostööd 19 aastat tagasi pakkudes Meritile programmeerimisteenust. Kuni uue ameti ülevõtmiseni täitis Kask Meritis tehnoloogiajuhi rolli. Samuti on tal USA start-up’i juhtimise kogemus. 2001. aastal asutas ta TK8 Software, mille tarkvara kasutas tippajal igapäevaselt üle poole miljoni kasutaja 71 erinevas riigis.

 

Merit Tarkvara AS valiti käesoleval aastal Äripäeva poolt Eesti TOP10 IT-ettevõtete hulka. Firma arendab raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva ja palgaprogrammi Merit Palk, mida kasutab aktiivselt rohkem kui 80 000 ettevõtet. Ettevõttel asuvad tütarfirmad Soomes ja Poolas. Merit Tarkvara kuulub Visma gruppi, mis on suurim pilvetarkvara pakkuv ettevõte Euroopas.

Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.