Kõik uudised
23.05.2024

Meriti Inspiratsioonipäev 2024

Meriti Inspiratsioonipäev 2024 – uus traditsioon!

Meriti Inspiratsioonipäev tõi raamatupidajatele ja ettevõtjatele mõeldud konverentside maastikule uue ja põneva traditsiooni. See oli üritus, kus kohtusid oma ala tippeksperdid ja mõttejuhid, et jagada väärtuslikke teadmisi ning arutada viimaseid trende ja parimaid praktikaid. Lisaks pakkus Inspiratsioonipäev võimalust osaleda paneeldiskussioonidel, mis rikastasid osalejate kogemust veelgi.

Inspiratsioonipäeval esinesid oma valdkonna tipptegijad nagu Madis Aben, Guido Viik ja Joel Ostrat, kes jagasid osalejatega oma teadmisi ja huvitavaid tähelepanekuid. Nende ettekanded olid täis praktilisi näpunäiteid ja inspireerivaid lugusid, mis aitasid osalejatel laiendada oma silmaringi ja leida uusi lahendusi oma igapäevatöös.

Lisaks toimus põnev vestluspaneel „Reaalmajandus – kas juba kohal või veel helesinine unistus?“, kus mõtteid vahetasid Viktoria Bõstrjak-Butorina, Margus Tammeraja, Tõnis Kask ja Margus Kiil. See arutelu tõi esile mitmeid olulisi vaatenurki. Inspiratsioonipäeval olid kohal ka arengutreenerid Sandra Sillamaa ja Killu Kolsar, kes kõnelesid tasakaalu olulisusest töö ja eraelu vahel. Sandra ja Killu aitasid osalejatel mõista, kui tähtis on leida harmoonia oma professionaalsete ja isiklike kohustuste vahel, tundes sealjuures rahulolu. Kõik investeerimishuvilised said osa Rahakrati inspireerivast loost, mis pakkus nii praktilisi investeerimisnõuandeid kui ka innustust oma finantseesmärkide saavutamiseks. Rahakrati lugu oli ehe näide sellest, kuidas visadus ja nutikad otsused võivad viia märkimisväärsete tulemusteni.

Pärast seminari saabus tagasiside ning tulemused olid selged: sündmus oli osalejate seas hinnatud. Osalejad tõid esile seminari inspireeriva atmosfääri, väärtuslikud kontaktid ja praktilised teadmised, mis aitavad neil oma ettevõtmisi veelgi edukamalt juhtida. Sellest tulenevalt on kindel plaan muuta Inspiratsioonipäev iga-aastaseks kohtumispaigaks, kus ettevõtjad ja raamatupidajad saavad üksteiselt õppida ja koostöövõimalusi arutada.

Inspiratsioonipäev pakkus suurepärast platvormi, et luua lähedasemad suhted oma klientidega. Meriti tiimil on rõõm näha, kuidas partnerid panustasid, aidates seeläbi kaasa meie ühisele eesmärgile muutuda veelgi uuenduslikumaks ja inspireeritumaks. Merit plaanib jätkata Inspiratsioonipäeva korraldamist, pakkudes veelgi inspireerivamaid ja kasulikumaid kogemusi kõigile osalejatele.

Hoia Meriti tegemistel kindlasti pilk peal, sest juba varsti avaldame järgmise aasta ürituse toimumise kuupäeva ja asukoha!

Fotomeenutused ja erilised hetked konverentsist leiad SIIT


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.