Kõik uudised
11.06.2020

Nutikas neljapäev – Kas teadsite, et Meriti klientide vahelised e-arved on tasuta?

Mis on e-arve?

E-arve koostatakse raamatupidamistarkvaras, valitakse süsteemist koostööpartner ning arve info liigub mõne sekundiga otse ühest süsteemist teise nii, et seda ei pea käsitsi ümber sisestama ega ühtegi kirja saatma.

Miks e-arved kasutusele võtta?

Teie kliendid ootavad teilt e-arveid. Kui müügiarve salvestamisel tekib e-arve nupp, siis klikkige sellele. E-arved aitavad hoida kokku aega, kuna rutiinset andmesisestust ei ole vaja teha, mis annab võimaluse keskenduda ettevõtte põhitegevusele. Lisaks on Meriti klientide vahelised e-arved on tasuta! Kui E-arve nupul näidatakse tooltipina “Merit”, siis on e-arve saatmine alati tasuta. Kui muu operaator, siis vastavalt kokkulepitud hinnale. Telema kaudu saatmine on tasuta kuni 1.juulini, hiljem 0,08 senti arve kohta. Omniva kaudu saatmine maksab 0,09 senti/arve.

Teie kliendid ootavad e-arveid! E-arvete kasutuselevõtt on imelihtne, palun kasutage programmi häid võimalusi. Sellega kergendame kõikide raamatupidajate tööd!

 

 


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.