Kõik uudised
21.10.2021

Nutikas Neljapäev! Kas teadsid, et Merit Aktivas on lahendus avaliku sektori raamatupidamiseks?

Avaliku sektori raamatupidamise võimalused:

  • Avaliku sektori algseade sisaldab avaliku sektori ettevõtetele üldeeskirjadega kehtestatud kontoplaani ja klassifikaatoreid (Aktivas nimetatakse dimensioonideks): tehingupartner, tegevusala, allikas, rahavoog.
  • Täiendavalt on võimalik kasutusele võtta piiramatul arvul dimensioone ettevõtte enda tarbeks tulude-kulude analüüsiks.
  • Lisaks tavapärastele aruannetele on võimalik koostada aruannet „Saldoandmik“, “Makseandmik” ja importida need XML-failiga Rahandusministeeriumi infosüsteemi.
  • Mittekäibemaksukohustuslased ettevõtted saavad koostada kasumiaruannet, milles on kulud kajastatud koos käibemaksuga, kuigi saldoandmikus on kulud ilma käibemaksuta ja käibemaks on eraldi kontol.
  • Ettevõte saab valida, kas kasumiaruande nimetuseks on kasumiaruanne või tulemiaruanne
  • Täiendavalt on kasutaja käsutuses kõik Aktiva automaatikad ja Premium paketi võimalused, sh e-arvete saatmine ja vastu võtmine; otseühendused pankadega; perioodiliste arvete koostamine; pakkumiste, tellimuste koostamine; ostuarvete kinnitusring jpm.

Lahendust saab kasutada Merit Aktiva tasuta või Premium paketis. Loe lähemalt.


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.