Kõik uudised
30.01.2018

Merit Palga uus versioon 30. jaanuaril 2018

Alates 30. jaanuarist 2018 on kasutusel Merit Palga uus versioon.

Kõige tähtsamad täiendused

  1. Tasude arvestuslehe põhitasu detailide aknasse lisatud normtööaja määrade infotabel. Tabelis on näha jooksva kuu normtundide ja normpäevade arv ning arvestuslik tööajamäär tundides ja päevades (võetud arvesse katkestusi jne).
  2. Tegelikult töötatud päevi saab sisestada mitteautomaatse tööajaarvestuse korral põhitasu detailide aknas tasude arvestuslehel. Sisestatud päevade arv kandub ka palgateatisele.
  3. Lisatud maksuvaba tulu kasutamise aruanne. Aruanne on koondpalgateatise juures lisaaruandena. Pärast isiku ja aasta valimist saab teha valiku, kas teha ka maksuvaba tulu kasutamise aruanne. Aruandes näidatakse kuude kaupa isikule välja makstud tasud, maksimaalselt võimalik maksuvaba tulu summa vastavas kuus (arvutatud seadusest tuleneva valemi järgi), kasutada olev maksuvaba tulu summa aastas selle kuu seisuga ning tegelikult rakendatud maksuvaba tulu summa vastavas kuus.

 

Lisaks nimetatud kõige olulisematele täiendustele on programmis tehtud suur hulk väiksemaid täiendusi ja parandusi.

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Head kasutamist!

merit.ee

 


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.