Kõik uudised
12.03.2019

Merit Palga uus versioon 12. märtsil 2019

Alates 12. märtsist 2019 on kasutusel Merit Palga uus versioon.

Kõige tähtsamad täiendused

  • Lisatud uus töövõimetuse tüüp nimetusega “Töövõimetus (lõpetamata)”.
    Töökatkestused > Puhkused ja töökatkestused > Uus töökatkestus > Liik: Töövõimetus > Tüüp: Töövõimetus (lõpetamata).
    Selle katkestuse tüübiga saab sisestada töötaja töövõimetuse alguse, kui lõpu kuupäev pole veel teada. Seda tüüpi katkestus kandub edasi seni kuni seda pole lõpetatud. Lõpetamiseks tuleb muuta sama katkestuse tüüpi. Katkestuse kulu kantakse aktiivsesse arvestuskuusse selle lõpetamise hetkel.
  • Nüüd saab lisada töökatkestusi aktiivsest arvestuskuust varasematesse kuudesse, kui töötajal ei kehti selles perioodis automaatne tööajaarvestus.
  • Nüüd saab failist importida koos tasudega ka dimensioone (osakond, kulukoht, projekt). See on Pro paketi lisavõimalus.
  • Täiendatud tasude jaotamise loogikat dimensioonide (osakond, kulukoht, projekt) vahel, kus nüüdsest saab valida, kas jaotamist tehakse protsendi, koguse või summa järgi. Viimati tehtud valik jäetakse meelde, vaikimisi on aktiivne summa veerg. Valikut tähistab nn. “linnukese”/checkbox’i märkimine veeru päises. See on Pro paketi lisavõimalus.
  • API liidestus kolmandate osapoolte tarkvaradega on kasutatav ainult Palk Pro paketis. Erand on API ühendus palgakande saatmiseks Merit Palga ja Aktiva vahel, mis on jätkuvalt kättesaadav kõigile.

 

Lisaks neile kõige olulisematele täiendustele on programmis tehtud suur hulk väiksemaid täiendusi ja parandusi.

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Head kasutamist!

merit.ee

 


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.