Kõik uudised
27.09.2018

Merit Palga uus versioon 27. septembril 2018

Alates 27. septembrist 2018 on kasutusel Merit Palga uus versioon.

Kõige tähtsamad täiendused

  • Lisasime ettevõtte töölaua. Töölaual on näha kehtivate lepingute arv ning põhipuhkusel ja töövõimetuslehel viibivate töötajate arv. Andmed on jooksva kuupäeva seisuga. Lisaks jooksva või eelmise aasta keskmiste arvestatud töötasude graafik ning kalender. Kalendris on näha olulised tähtajad, tööajamäärad ning töötajate sünnipäevad. Töölaual kuvatav info ei sõltu sellest, milline on avatud arvestuskuu.
  • Lisasime uue aruande: aasta keskmine töötajate arv. Aruandes on kõikide avatud aastate kohta näha keskmine töötajate arv lepingu liikide järgi ja kokku. Mõnedel ettevõtetel on seda infot vaja majandusaasta aruande esitamisel. Aruanne on menüüs Tasude arvestus > Aasta keskmise töötajate arvu aruanne.
  • Töötaja aruannetele lisasime keele valiku. Töötaja isikuandmete kaardil saate valida isikupõhiste aruannete keele – vaikimisi on see eesti keel, valida saab inglise keele. Isikupõhisteks aruanneteks on palgateatised, koondpalgateatised ja detailsed puhkusekohustuse aruanded. Praeguses versioonis rakendub keele valik vaid palgateatistele, kuid lisame järgmiste versioonidega tõlked ka ülejäänud kahele aruandele.

Veel täiendusi

  • Kinnipidamise arvestuslehe PDF failis ja kinnipidamiste aruandes on nüüd tasu määra ja koguse veerud.
  • Täiendasime API liidese funktsionaalsust. Nüüd saab API kaudu pärida palgakande infot – täpsem info merit.ee veebis toe lehel Merit Palga pilveversiooni juhendite all. API ühenduseks on eelnevalt vajalik kasutajal anda teisele programmile ligipääsuks vastav Palga API ID ja võtme paar.

 

Lisaks neile kõige olulisematele täiendustele on programmis tehtud suur hulk väiksemaid täiendusi ja parandusi.

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Head kasutamist!

merit.ee

 


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.