Kõik uudised
14.04.2020

Teadmiste Teisipäev! Kas teadsite, et Merit Palgast saate Merit Aktivasse saata pearaamatu kande kasutades API ühendust?

Sisukord

Kuidas?

API ID ja võtme paar lubab ühendada Merit Palka ja Merit Aktivat, et pearaamatu palgakannet oleks võimalik saata Aktivasse ilma failide salvestamiseta. Selleks, et pearaamatu kannet saaks Aktivasse API vahendusel saata, tuleb programmide peakasutajal siduda Palga keskkonnas asuv ettevõte Aktiva keskkonnas asuva ettevõttega, kasutades selleks API ühendust. Mitme ettevõtte olemasolul tuleb ühendus luua iga ettevõtte kohta eraldi. Lisakasutajad saavad ühenduse luua samade API ID ja võtme paaridega, kui peakasutaja neid lisakasutajatega jagab.

API ühendus luuakse Merit Palga ja Merit Aktiva vahel järgmiselt:
1. Lisage Aktiva keskkonnas uus API ligipääs (Seadistused -> Ettevõtte andmed -> API seadistus -> Koosta uus võti) selles firmas, kuhu soovite palgakannet saatma hakata.
2. Kopeerige saadud API ID ja võti Palga keskkonda (Tasude arvestus -> Pearaamatu kanne -> Merit Aktiva), sellesse firmasse kuskohast soovite edaspidi kande saatmist algatada.
3. Klikkige nupule “Saada kanne Aktivasse”, mis loob Merit Aktivas uue pearaamatu kande ning salvestab sisestatud API ID ja võtme Palga keskkonnas.

API ühendus selle firma jaoks on pärast esimest pearaamatu kande saatmist loodud. Järgmisel korral on API ID ja võti eeltäidetud.

Iga õnnestunud saatmine loob Merit Aktivas uue kande Merit Palgast saadetud kannete muutmine ja kustutamine toimub Merit Aktiva keskkonnas. Kui kande saatmine ebaõnnestub, kuvatakse kasutajale ka põhjus, miks kannet ei moodustatud.


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.