Kõik uudised
21.04.2020

Teadmiste Teisipäev! Kas teadsite, et Merit Palgas on võimalik kinnipidamise saajale maksekorraldust otse programmist koostada?

Sisukord

Kuidas?

Kui kinnipidamise summa on vaja tasuda kolmandale isikule, avage kinnipidamiste detailide leht. Kinnipidamise saaja sisestamiseks klikkige rea lõpus olevale ikoonile ning täike avanenud kaart.

Valige kinnipidamise saaja avanenud isikute nimekirjast. Kui kinnipidamise saajat ei ole valikus, saate lisada uue isiku klikkides rippmenüü lõpus olevale “Lisa”. Täitke avanenud isikuandmete kaart ning salvestage. Seejärel saate konkreetset isikut kinnipidamise saajaks märkida.

Menüüs Väljamaksed -> Väljamaksed genereeritakse automaatne kinnipidamiste leht. Kinnipidamiste reaalsel väljamaksmisel kinnitage automaatne kinnipidamiste leht.

Märkides pidevale kinnipidamisele lõpu kuupäev, ei lisa programm lõpu kuupäevast järgneval arvestuskuul töötajale konkreetset kinnipidamist.

 


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.