Kõik uudised
28.06.2021

Uus tase arvete haldamiseks Bill.me arveldusplatvormi abil

Kuidas automatiseerida makseteenuste kogu ahelat: alates arvete esitamisest ja kliendile edastamisest kuni maksete kogumise ja kasutajaga suhtlemiseni? Lisakuludeta ja täieliku kindlustundega protsessi usaldusväärsuse osas.

Online arveldusplatvorm Bill.me koos Merit Aktivaga viib protsessid uuele tasemele. Enam ei pea andmeid Excelisse käsitsi sisestama! Unustage kliendid, kes taaskord hilinevad arvete tasumise või arvesti näitude teavitamisega.

Bill.me-l on pikaajaline koostöökogemus korteriühistutega nii Eestis kui ka Lätis ning samuti ka telekommunikatsiooni, hariduse, valve ja kommunaalteenuste valdkonnas teenuseid pakkuvate ettevõtetega.

Seetõttu Bill.me ei ole mitte ainult tasuta kanal igapäeva-arveldusteks, vaid midagi palju enamat. Paari lihtsa liigutusega Bill.me veebikeskkonnas saab iga raamatupidaja kergelt töödelda mitmesuguste ärivaldkondade tuhandeid arveid, samuti:

 • Saada automatiseeritult arvestite näite
  Kliendid iseseisvalt sisestavad näidud Bill.me-sse, kust nad liiguvad Merit Aktivasse
 • Klientidele meelde tuletada näitude esitamise tähtaega
  Bill.me saadab välja meeldetuletused ja push-märguanded automaatselt
 • Võtta vastu klientidelt makseid maksekaartide abil
  Pärast arve saabumist Bill.me-sse, klient saab tasuda arvet kasutades Visa või Master
  maksekaarti, mis on väljastatud näiteks ka välismaa pankade poolt.
 • Suurendada rahavoogude efektiivsust automaatmakse teenusega
  Kui kliendil on aktiveeritud automaatmakse teenus, arve laekumisel Bill.me-sse tasutakse arve koheselt.
 • Anda kontroll korteriühistu juhatusele
  Bill.me keskkonnale juurdepääsu saanud juhatuse esimeehel tekib ülevaade elanikele esitatud arvetest, laekumistest ning samuti on tal arvete väljaprintimise võimalus.
 • Korrastada rahakogumise protsessi
  Arve tasumine Bill.me-s toimub täpse summaga, ei vähem ega rohkem
 • Siduda arve numbriga, mitte perekonnanimega
  Klient saab anda ligipääsu oma arvetele, näiteks oma sugulasele. Arve saab tasutuks ning teil on ka sellekohane ülevaade.
 • Delegeerida osa tööst maja elaniketele
  Iga elanik saab vaadata ja tasuda arveid, esitada arvestite näite ning suhelda oma ühistuga Bill.me keskkonnas.

Bill.me-d on võimalik lihtsalt integreerida raamatupidamistarkvaraga, samuti aitavad meie töötajad kergelt ja kiirelt teenuse seadistamisega.

Bill.me on sama tõhus nii iOS-i, Androidi kui ka Huawei jaoks mõeldud arvuti- ja mobiilirakenduses ning saadaval eesti, inglise ja vene keeles.

Alates 2018. aastast on oma koostööpartneriks valinud Bill.me Eesti juhtivad avaliku sektori ettevõtted ja linna- ning vallavalitsused, sealhulgas: Keila Linnavalitsus, Viljandi Linnavalitsus, Sillamäe Linnavalitsus, Kehtna Vallavalitsus, Saku Vallavalitsus, Otepää Vallavalitsus, Türi Vallavalitsus, Hiiumaa Vallavalitsus, Viljandi Vallavalitsus, Põlva Vallavalitsus, Rapla Vallavalitsus, Tori Vallavalitsus, Rakvere Vallavalitsus, Tõrva Vallavalitsus, Põltsamaa ja Kohila Vallavalitsus ja paljud teised.

Võtke meiega kindlasti ühendust isikliku esitluse saamiseks tänu millele mõistate, kuidas meie teenus kergelt ja tõhusalt lahendab teie ettevõtte murekohad.
Tasuta esitlusele registreerumiseks palun vajutage allolevale lingile. Meie spetsialistid võtavad teiega peagi ühendust:

Registreeru tasuta esitlusele


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.