Programmi lisateenused ja hinnakiri

Klienditugi, konsultatsioon ja koolitus

Merit Aktiva ja Merit Palga kasutajatele pakume tasuta konsultatsiooni telefoni ja meili teel. Teenus töötab tööpäevadel kell 9:00 kuni 16:30 telefonil 776 9333, klienditugi@merit.ee.

Regulaarselt toimuvad tasulised veebikoolitused, kus käsitleme teemasid põhjalikumalt. Tulevaste koolituste ajakava leiate siit. Soovi korral saate meie konsultantidega kokku leppida individuaalse koolituse või konsultatsiooni, selleks helistage 617 7111 või kirjutage merit@merit.ee.

Teenuste hinnad

Teenuse kirjeldusHind km-ta
Tarkvara konsultatsioon ja koolitus veebis või Merit Tarkvara kontoris60 €/tund
Raamatupidaja abi Merit Aktiva ja Merit Palga kasutajatele aitame Teid kaugjuurdepääsuga üle interneti, kontrollime sisestatud andmeid ja aitame aruannete tegemisel60 €/tund
Merit Aktiva või Merit Palga litsentsiavamise tasu lisatakse esimesele kuulitsentsi arvele, kui viimase kuulitsentsi kehtivusaja lõppemisest on möödunud vähem kui 10 kuud.50 €
Peakasutaja vahetamine läbi Meriti müügiosakonna õigustatud andmete omanikule, kui ta on Meriti lepinguline klient50 €
Kliendi saadetud varukoopia analüüs koos konsultatsiooniga telefoni teel60 €/tund
Merit Aktiva ja Merit Palga varukoopia taastamine Amazoni serverist ning pilveversioonides kustutatud firmade taastamine.50 €
Turvanõuete küsimustiku täitmine minimaalne tasustatav aeg 3 tundi.200 €/tund
  • Ülaltoodud teenustööde hinnad kehtivad tööpäevadel kell 8:00 kuni 17:00. Väljaspool tööaega pakume teenuseid ainult eraldi kokkuleppel konsultandiga, rakenduvad alltoodud kõrgemad hinnad.
  • Tööpäevadel kell 6:00 kuni 8:00 ja 17:00 kuni 22:00 on tunnihind 1,5 korda kõrgem.
  • Öisel ajal kell 22:00 kuni 6:00 ning puhkepäevadel ja riiklikel pühadel on tunnihind 3 korda kõrgem.
  • Ajatöödel on minimaalne tasustatav aeg 1 tund, va. turvanõuete küsimusti täitmine, kus on minimaalne tasustatav aeg 3 tundi.

Teenuste tellimiseks võtke ühendust Merit müügitoega
Tel: 617 7111, E-post merit@merit.ee

Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.