<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=694858474307207&ev=PageView&noscript=1" />

Programmi lisateenused ja hinnakiri

Klienditugi, konsultatsioon ja koolitus

Merit Aktiva ja Merit Palga kasutajatele pakume tasuta konsultatsiooni telefoni ja meili teel. Teenus töötab tööpäevadel kell 9:00 kuni 16:30 telefonil 776 9333, klienditugi@merit.ee.

Regulaarselt toimuvad tasulised veebikoolitused, kus käsitleme teemasid põhjalikumalt. Tulevaste koolituste ajakava leiate siit. Soovi korral saate meie konsultantidega kokku leppida individuaalse koolituse või konsultatsiooni, selleks helistage 617 7111 või kirjutage merit@merit.ee.

Raamatupidamisteenused

Paljud ettevõtjad tahavad keskenduda täielikult oma ärile ja ei taha kulutada oma aega raamatupidamise tegemisele. Kui tunnete, et Teile sobib tööstiil, kus Teie raamatupidamise hoiavad korras asjatundjad, siis olete oodatud meie raamatupidamisteenust kasutama. Meie teenusel on mitmeid eeliseid:

 • Meie raamatupidajad on suurepärased professionaalid, sest töötavad lisaks raamatupidamise tegemisele ka meie tarkvara klienditoes, kus puutuvad kokku tuhandete erinevate olukordadega ning oskavad neile lahendusi leida.
 • Teeme teenust moodsal viisil paberivabalt, kogu infovahetus käib elektroonsete dokumentidega.
 • Oleme väga paindlikud teenuse sisu ja mahu kokku leppimisel. Soovite ise sisestada müügiarveid? Aga palun, hea meelega jätame selle Teile (ja sageli see ongi mõistlik). Tahate ka panga ise teha? Muidugi on see võimalik.
 • Iseenesestki mõista on Teil täielik juurdepääs oma andmetele ning firma seis on reaalajas nähtav.

Helistage 617 7111 või kirjutage merit@merit.ee ja lepime teenuse sisu ja hinna kokku. Püsiteenuse hind põhineb tunnitasul 60 eurot + käibemaks.

IT teenused ja tugilepingud

Kui teie arvutisüsteem vajab arendamist, turvalisus suurendamist (kellel ei vajaks?) või tehnilised probleemid lahendamist, siis meie IT spetsialistid on valmis teid aitama. Meie teenuste kasutamiseks võib sõlmida tugilepingu või tellida teenuseid vastavalt vajadusele. Suurem osa töödest on tehtavad kaughalduse teel, mis tagab kiire reageerimise ja soodsa hinna. Teenuste eest tasumine toimub tunnihinna alusel tariifiga 60 eurot + käibemaks.

Tugilepingus sisalduvad vastavalt kokkuleppele enamasti alljärgnevad teenused:

 • Arvutisüsteemi perioodiline ülevaatus 1 kord kuus või kvartalis, sõltuvalt Teie valikust.
 • Arvuti ja failisüsteemi kontroll ja optimeerimine.
 • Viiruste ja spioontarkvara kontroll, viirusetõrje tarkvara uuendamine.
 • Süsteemse tarkvara ülevaatus, uuendamine ning veaparanduste teostamine.
 • Arvutialased konsultatsioonid telefoni teel.
 • Uute seadmete lisamine ja tarkvara installeerimine.
 • Arvutisüsteemi rikete kõrvaldamine.
 • Arvutisüsteemi kasutamise alased konsultatsioonid.
 • Arvutivõrgu hooldus ja seadistamine.
 • Kaughooldus interneti teel.
 • Serverite hooldus.
 • Nõuanded uute seadmete soetamisel.

Kõiki teenuseid saab tellida ka ühekordse tellimusena. Lisaks müüme ja paigaldame arvuteid ja muid sellega seotud seadmeid.

Teenuste hinnad

Teenuse kirjeldusHind km-taHind km-ga
Tarkvara konsultatsioon ja koolitus veebis või Merit Tarkvara kontoris60 €/tund72 €/tund
Raamatupidaja abi Merit Aktiva ja Merit Palga kasutajatele aitame Teid kaugjuurdepääsuga üle interneti, kontrollime sisestatud andmeid ja aitame aruannete tegemisel60 €/tund72 €/tund
Raamatupidamisteenus teeme Teie raamatupidamise täielikult või Teie soovi korral mõne osa sellest 60 €/tund72 €/tund
Merit Aktiva või Merit Palga litsentsiavamise tasu lisatakse esimesele kuulitsentsi arvele, kui viimase kuulitsentsi kehtivusaja lõppemisest on möödunud vähem kui 10 kuud.20 €24 €
Kliendi saadetud varukoopia analüüs koos konsultatsiooniga telefoni teel60 €/tund72 €/tund
Merit Aktiva ja Merit Palga varukoopia taastamine Amazoni serverist ning pilveversioonides kustutatud firmade taastamine.20 €24 €
Riistvara ja süsteemi tarkvaraga seotud tööd seadmete paigaldus, seadistamine, viiruste eemaldamine, operatsioonisüsteemide jm süsteemitarkvara paigaldamine, võrkude projekteerimine, ehitamine ja seadistamine jms tööd60 €/tund72 €/tund
Kohalesõidu tasu IT-teenuse klientidele rakendatakse alates Merit Tarkvara töötaja asukohast, kui vahemaa on suurem kui 10 km1 €/km1.2 €/km
Turvanõuete küsimustiku täitmine200 €/tund240 €/tund
 • Ülaltoodud teenustööde hinnad kehtivad tööpäevadel kell 8:00 kuni 17:00. Väljaspool tööaega pakume teenuseid ainult eraldi kokkuleppel konsultandiga, rakenduvad alltoodud kõrgemad hinnad.
 • Tööpäevadel kell 6:00 kuni 8:00 ja 17:00 kuni 22:00 on tunnihind 1,5 korda kõrgem.
 • Öisel ajal kell 22:00 kuni 6:00 ning puhkepäevadel ja riiklikel pühadel on tunnihind 3 korda kõrgem.
 • Ajatöödel on minimaalne tasustatav aeg 1 tund.

Teenuste tellimiseks võtke ühendust Merit müügitoega
Tel: 617 7111, E-post merit@merit.ee

Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.