Pakkumine õpilastele,
tudengitele ja õpetajatele

Pakume õpilastele, tudengitele ja õpetajatele võimalust kasutada raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva premium ja palgaprogrammi Merit Palk pro (kuni 30 töötajat) täiesti tasuta.

Merit Aktiva ja Merit Palk on väga lihtsasti kasutatavad programmid. Suur osa toimingutest on automatiseeritud, mis säästab Sinu väärtuslikku aega.

Populaarne majandustarkvara õpilaste ja õpetajate seas

Merit Aktiva ja Merit Palga tudengi- ja õpetajalitsentsi on praeguseks tellinud endale rohkem kui 700 tudengit, õpilast ja õpetajat paljudest kõrgkoolidest ja kutseõppeasutustest. Kui oled huvitatud kooli kõrvalt raamatupidamise tegemisest ja sellega lisaraha teenimisest, soovid enda firma raamatupidamist ja palgaarvestust teha, õppeülesandeid lahendada või niisama meie tarkvaraga tutvuda, siis palun loe kõigepealt läbi allpool olevad tudengi- ja õpetajalitsentsi tingimused.

 Kui tingimused Sulle sobivad, siis telli endale Merit Aktiva ja Merit Palga tudengi- või õpetajalitsents: maili@merit.ee

Lisa kirjale järgmised andmed:

 • Nimi
 • Meiliaadress (Aktiva ja Palga pilveversioonide kasutajanimi)
 • Kehtiva ISIC Student, ISIC Scholar või ITIC kaardi number
  (1) Mõnel pangal on pangakaart ja ISIC kaart ühendatud. Palun ära saada meile pangakaardi numbrit, selle järgi ei saa me litsentsi väljastada. Kui Sul on selline ühendatud kaart, siis leiad oma kaardilt teise numbri kujul S372 NNN NNN NNN X või H372 NNN NNN NNN X. See number on vaja meile saata.
  (2) Kui kasutad tudengilitsentsi tellimiseks ISIC Scholar kaarti, siis palun saada oma isikukood või koopia ISIC Scholar kaardist pildina. Litsentsi taotlemiseks pead olema vähemalt 16-aastane.
 • Kõrgkooli või kutseõppeasutuse nimi
 • Eriala / teaduskond / kursus / Õpetajatel – õppeaine, mida annad ( õpetajalitsentsi väljastame vaid raamatupidamise, majanduse ja sarnaste erialade aineõpetajatele)
 • Millist programmi soovid: Merit Aktiva, Merit Palk või mõlemad.
  Merit Aktiva ja Merit Palga tudengi- ja õpetajalitsentse väljastame ainult pilveversioonidele. Palun tee endale enne litsentsi tellimist valmis Aktiva ja Palga kasutajakonto ning saada meile meiliaadressina selle konto kasutajanimi. Ühe ja sama kasutajanime ja parooliga saab kasutada nii Aktivat kui Palka. Merit Palga tudengilitsents on kuni 30 töötaja palgaarvestuse tegemiseks. Firmade arv Merit Aktivas ja Merit Palgas ei ole piiratud.
Tudengilitsentsi tingimused

Tudengilitsentse väljastame Merit Aktiva premium paketile ja Merit Palga kuni 30 töötaja pro paketile, mõlemal programmil ainult pilveversioonile.
Merit Aktivat ja Merit Palka võib kasutada ainult see isik, kelle nimele on tudengilitsents väljastatud. Erandiks on Aktiva tasuta piiratud õigustega lisakasutajad, kelleks võib olla kes tahes litsentsi omaniku poolt kutsutud isik.
Litsentsi omanikul on litsentsi tellimise ajal kehtiv ISIC Student, ISIC Scholar või ITIC kaart.
Litsentsi omanik on vähemalt 16-aastane.
Litsents kehtib ühe aasta litsentsi väljastamise kuupäevast. Tudengi - ja õpetajalitsentsi kehtivust ei saa tasuta pikendada ega samale isikule ja kasutajale litsentsi korduvalt tellida.
Pärast litsentsi kehtivuse lõppu võib kasutaja oma valikul üle minna tasulisele litsentsile, kasutada edasi tasuta piiratud mahuga pakette või loobuda Merit Aktiva ja Merit Palga kasutamisest.
Litsents on piiratud ühe kasutajaga ja talle ei saa juurde osta lisakasutajaid. Aktivale on lubatud lisada piiramatus koguses tasuta piiratud õigustega lisakasutajaid.
Litsentsi kehtivuse perioodil on tudengilitsentsi omanikul õigus saada tasuta versiooniuuendusi ja kasutada kliendituge teistega võrdsetel tingimustel.
Õpetajalitsentsi väljastame vaid raamatupidamise, majanduse ja sarnaste erialade aineõpetajatele.
Litsentsi omanikul peavad olema Meriti poolt väljastatud arved tasutud.

Kui saadad meile vajalikud andmed , siis pärast kaardi numbri kontrolli väljastame Sulle Merit Aktiva ja/või Merit Palga litsentsi. Tavaliselt kulub andmete saatmisest võtme saamiseni 1-3 päeva.