Kõik uudised
15.11.2017

Merit Aktiva uus versioon 15. novembril 2017

Alates 15. novembrist 2017 on kasutusel Merit Aktiva uus versioon.

Kõige tähtsamad täiendused uues versioonis

  • Programmi töölauda on täiendatud kahe uue vaatega: ettevõtete koondvaade ja kasutajate haldamise vaade. Need on heaks töövahendiks kõigile, kes teevad raamatupidamist mitmele ettevõttele, eriti raamatupidamisbüroodele. Ettevõtete koondvaates on näha kõik ettevõtted, kus oled peakasutajana või lisakasutajana. Näed siin tasumist vajavate arvete arvu, millele klikkides saad kohe teha maksekorraldusi; viimati koostatud käibedeklaratsiooni kuupäeva; kinnitamata ostuarvete arvu. Kasutajate haldamise vaates näed ainult neid ettevõtteid, kus ise oled peakasutaja, ja kasutajaid, keda oled kutsunud neisse ettevõtetesse lisakasutajateks. Kui klikid ettevõtte nimel, siis näed selle ettevõtte kasutajaid. Kui klikid kasutaja nimel, siis näed selle kasutaja ettevõtteid. Samas saad muuta ka kasutajate õiguseid. Kui tahad lisada mõnele ettevõttele uue kasutaja, siis lihtsalt lohista see kasutaja ettevõtte nime peale.
  • Oluliselt lihtsamaks on muudetud maksekorralduste koostamist. Nüüd saad korraga koostada maksekorraldusi kõikide võlgnevuste kohta. Enam ei ole vaja teha maksekorraldusi ükshaaval tarnijate kaupa. Saad valida, kas maksekorralduse kuupäev on maksetähtpäev või etteantud kuupäev ja filtreerida tasumisele kuuluvaid arveid maksetähtpäeva järgi.

Muud täiendused

  • Kinnitamata ostuarvetesse impordib programm e-arveid nüüd automaatselt üks kord ööpäevas öisel ajal. Seega ei ole enam vaja e-arvete importimiseks ettevõttesse siseneda ja ostuarvete menüüd avada. Kas ettevõttesse on laekunud uusi e-arveid, sellest saab kiire ülevaate töölaual ettevõtete koondvaatest.
  • Täiendatud on e-arvete importi kreeditarvete korral, kui e-arve saatja on märkinud arve tunnuseks „Kreeditarve“ ja arve ridadel on positiivsed summad.

Täiendused ettevõtetele, kes kasutavad ostuarvete kinnitusringi

  • Kinnitamata ostuarvetesse saab nüüd käsitsi lisada ostuarveid.
  • Kasutajaõigustesse on lisatud täiendav valik “Näita kasutajale ainult tema poolt kinnitatud ostuarveid“. See on kasutatav ainult Aktiva Premium paketis.
    Kui valik on sisse lülitatud, siis näeb kasutaja ainult talle kinnitamisele suunatud või tema poolt kinnitatud ostuarveid menüüs „Kinnitamata ostuarved“ või „Ostuarved“.
    Kasutajaõigustes soovitame plokis „Ost“ sisse lülitada ostuarvete vaatamise ja kinnitamata ostuarvete muutmise ja vaatamise. Edaspidi täiendame kasutajate õiguseid ka projektide näitamise piiranguga.

 

Ühes järgmistest versioonidest lisandub Swedbanki automaatne pangaväljavõtte import masin-masin liidesega.

 

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Head kasutamist!

merit.ee

 


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.