Kõik uudised
22.05.2018

Merit Aktiva uus versioon 22. mail 2018

Uued võimalused

  1. Ostuarvetel saab automaatselt teha kulude periodiseerimist.
    Kui arvel on kasutatud bilansireaga „Ettemaksed“ seotud kontosid, siis pärast arve salvestamist ilmub arvele nupp „Periodiseeri kulud“. Sellele klikkides saab valida perioodi (aasta, poolaasta, kvartal või sisestada perioodi käsitsi) ja teha kulude jaotus. Salvestamisel koostatakse jaotusele vastavad pearaamatu kanded. Vajadusel saab periodiseeritud kulude jaotust tühistada ja uuesti koostada.
  2. Nüüd saab Merit Aktivast saata e-arveid ka Soome klientidele.
    Merit Aktiva e-arve operaator Soomes on Apix Messaging Oy. E-arvete saatmine ja vastuvõtmine on Soomes tasuline teenus. Leiate meie kodulehelt Soome klientidele e-arvete saatmise juhendi.
  3. Dokumentidel saab lisada jooksvalt püsiandmeid: osakondi, projekte, kontosid; artikli kaardil mõõtühikuid. Järgmises versioonis lisandub ka kulukohtade ja projektide lisamine kulukohtade/projektide jaotuse akendes.
  4. E-mailide saatmise seadistusse on lisatud pimekoopia (bcc) saatmise võimalus.
  5. Panga väljavõttes tuvastame automaatselt töötasu väljamakse ja seome palgavõla kontoga, kui väljamakse kirjelduses on sõna „töötasu“ või maksed on koostatud programmis Merit Palk (viimati nimetatud võimalus lisandub järgmises Merit Palga versioonis).

Lisaks nimetatutele on tehtud muid väiksemaid täiendusi.

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Head kasutamist!

merit.ee

 


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.