Kõik uudised
17.10.2018

Merit Aktiva uus versioon 16. oktoobril 2018

Kõige olulisemad uued võimalused

 1. Võimalus ise lisada müügiarve kujundusi ehk uusi arvevorme, mis erinevad logode ja värvide poolest. Arvevormi saab siduda osakonnaga, kliendiga või kliendigrupiga. Näiteks kui erinevad osakonnad tegelevad erinevate toodete/teenuste müügiga ja müügiarvel oleks vaja näidata erinevate brändide logosid.
  Edaspidi lisandub arvevormi kujundamise võimalus koos andmete paigutamisega.
 2. Lisatud on võimalus saata tarnijatele saldoteatisi.

 

Muud täiendused

 1. Kasumiaruandes saab osakonna filtrisse valida korraga mitut osakonda.
 2. Pakkumistele/ettemaksuarvetele saab valida makseviisiga tasumise.
 3. Töölauale kasutaja andmete töölehele on lisatud nupp „Näita tasulisi lisakasutajaid“. Sellele klikkides saab peakasutaja vaadata, kes on tema poolt kutsutud tasulised lisakasutajad. Lisakasutajaid saab vaadata nii Merit Aktiva kui Merit Palga kohta.
 4. Ostuarve PDF-s näidati varem ettevõtte pangakontot, nüüd näidatakse tarnija pangakontot, kui see on ostuarvel olemas.
 5. Panga maksetes „Muud väljaminekud“ saab nüüd kasutada proportsionaalset käibemaksu arvestust. Varem toimis see ainult ostuarvetes ja pearaamatu kannetes.
 6. Kui seadistustes muuta pearaamatu kontodel algsaldosid, siis salvestatakse kandele selle kasutaja nimi, kes viimati muutis algsaldosid. Varem jäi selle kasutaja nimi, kes esimesena salvestas algsaldosid.
 7. Panga väljavõtte importimisel anti varem mõnikord ekslik teade imporditud ja importimata ridade kohta, nagu oleks jäänud üks rida importimata. Nüüd näidatakse õiget infot.
 8. E-arved panka läbi Omniva. Varem sai arveid saata ainult mass-saatmise kaudu. Nüüd saab saata ka üksikult st otse arvelt.
 9. Kui programmi töökeel on inglise keel, siis projektide ja kulukohtade perioodilises aruandes näidatai varem konto nimetust eesti keeles, nüüd näidatakse inglise keeles.

 

Lisaks sellele on tehtud väiksemaid täiendusi ja parandusi.

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Head kasutamist!

merit.ee

 


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.