Kõik uudised
31.08.2020

Merit Aktiva suvised versiooniuuendused, 31.08.2020! Aruanne e-arvete kohta!

Suvi on puhkuste aeg ja kuna juulis ning augustis sai tehtud palju väiksemaid muudatusi, koondasime Merit Aktiva suvised täiendused ja parandused ühtekokku.

Lisatud järgmised täiendused ja parandused:

  • Lisatud on aruanne saadetud ja vastu võetud e-arvete kohta erinevate operaatorite lõikes (Seadistused > Ettevõtte andmed > Saadetud/vastuvõetud e-arvete aruanne.) Aruandes näidatakse ettevõtte peakasutaja ettevõtete andmeid, kui oled selles ettevõttes kasutaja.
  • Töölaualt ja maksete menüüst saab nüüd eemaldada mitte kasutusel olevad pangad ja kassad, kui märgite kontoplaanis vastavad kontod mitteaktiivseks (v.a tasaarveldused ja väikesaldode mahakandmine).
  • Kui artikli kaardil on täidetud nii artikli kood kui ka EAN kood ja need on erinevad, siis trükitakse PDF arvele mõlemad artikli koodid.
  • Perioodilistelt arvetelt müügiarvete koostamisel saab samal ajal jätkata tööd muudes menüüdes, st ei pea ära ootama, millal arvete koostamine valmis saab (nt kui arveid on palju, siis võtab see tegevus aega). Lohistage teate aken nt akna alla serva ja jätkake tööd.
  • Täiendatud on PayPal-st maksete importi pangateenustasude kajastamisel.
  • Parandatud on kinnitamata ostuarvetes kulude jagamist laokaupadele, kui kulud jagati eelnevalt salvestatud ostuarvele.
  • Kinnitamata ostuarvetes on muudetud arve staatuse näitamist: kui vähemalt üks kasutaja on arve tagasi lükanud, siis näidatakse ka arve staatuseks „Tagasi lükatud“.
  • Parandatud on Transferwise panga importimist, kui maksega on seotud panga teenustasu kui ka võlgnevus. Kui võlgnevusega sidumine on tehtud eelmise versiooniga ja rida on roheline, siis tuleks sidumine uuesti teha.
  • Täiendatud on müügiarvete impordi API-t: müügiarvetele saab lisada manuseid PDF-na (nt originaalarveid, kui need on väljastatud muust tarkvarast); müügiarvele saab kirjutada API-ga lepingu nr-t müügiarve lisainfosse. Müügiarvete impordil failist on täiendatud mõõtühikute käsitlust.

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Ülevaate kogu Merit Aktiva täienduste ajaloost leiate siit failist (PDF).

Head kasutamist!


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.