Kõik uudised
18.02.2020

HP kõrgeima äriseeria sülearvutid võimsate AMD protsessoritega

Arvutiprotsessor on nagu automootor, mis ainult auto asemel liigutab andmeid ühest kohast teise.  Protsessori taktsagedus on sarnane mootori töömahule. Mida kõrgem takt, seda rohkem andmeid suudab protsessor liigutada. Mõistagi on see lihtsustatud võrdlus, aga kui laias laastus jagunevad automootorid kaheks – bensiini- ja diiselmootor, siis on samasugune erisus ka arvutiprotsessorite maailmas – Intel  ja AMD.
Nende tööpõhimõte võib erineda, aga ülesanne on neil ikka sama – viia asjad punktist A punkti B.

Tänapäeva ”mootorid” teevad seda võimalikult väikse kütusekuluga (aku tugiaeg), väheste heitmetega (soojuseraldus) ja häiriva mürasaasteta. Kuigi arhitektuur ja ülesehituse loogika võivad kardinaalselt erineda, siis nende mõõdikute järgi võib mõlemat lahendust võrdväärseks lugeda. AMD värsked Ryzen 3000-seeria protsessorid on nii kiiruselt, turvalisuselt, hallatavuselt, energiasäästlikkuselt kui ka aku tugiajalt Inteli protsessoritega samal tasemel. 

Märtsi lõpuni HP kõrgeima äriseeria AMD sisuga mudelid Meriti klientidele tutvumishinnaga:

HP EliteBook 745 G6

 

 

Tehnilised andmed: protsessor AMD Ryzen 5 Pro 3500U, operatiivmälu 8GB, kõvaketas 256GB NVMe SSD, 14” FHD AG, ID-kaardi lugeja, sõrmejälje lugeja, taustvalgustusega SWE klaviatuur, Windows 10 Pro, garantii 3 aastat.
Arvuti hind Meriti tarkvara kasutajatele on 832,5+km.

Kes tahab võimalikult juhtmevaba töökohta, võib tavalise dokkimisjaama asemel valida HP uudse EliteDisplay E243d dokkimismonitori – 24-tolline äriklassi monitor ja dokkimisjaam ühes.

HP EliteDisplay E243d

Tutvustav video: https://www.youtube.com/watch?v=Cutj6pXvV3E
Tehnilised andmed: 
23.8″ 1920×1080 Full HD IPS mattekraan, USB-C/DP-OUT/HDMI/VGA, 4x USB 3.0, RJ-45, veebikaamera, reguleeritava kõrgusega, 3a garantii
Dokkimismonitori hind Meriti Tarkvara kasutajatele 290€+km

Kes soovib päris ise võrrelda AMD ja Inteli omadusi, neile pakume identses keres Inteli sisuga samaväärset mudelit Elitebook 840 G6 näol:

HP Elitebook 840 G6 

Tehnilised andmed: protsessor Intel i5-8265U, operatiivmälu 8GB, kõvaketas 256GB NVMe SSD, 14” FHD privaatsusekraaniga AG, ID-kaardi lugeja, sõrmejälje lugeja, taustvalgustusega klaviatuur SWE, Windows 10 Pro, garantii 3 aastat.
Arvuti hind Meriti tarkvara kasutajatele 999+km.

Pakkumine kehtib 31. märtsini 2020.

Helistage meile 617 7111 või kirjutage merit@merit.ee ja tellige endale kaasaegne töökindel sülearvuti tunnustatud tootjalt! Vajadusel aitame teid tarkvara ja dokumentide uude arvutisse ümber tõstmisel.


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.