Kõik uudised
18.01.2024

Kas teadsid, et kannete ja kirjete arvu soovitud perioodi kohta leiad mugavalt päevaraamatust?

Päevaraamatu saad koostada programmi menüüs Finants -> Päevaraamat.

Aruande Päevaraamat koostamiseks täitke järgmised väljad:

  • Alates ja kuni kuupäevad või valige sobiv periood kiirfiltritest – see on ajavahemik, mille kohta soovite aruannet koostada.
  • Kande kood – valige kande kood, mille kohta soovite aruannet koostada. Kande koodi valikuga saate koostada eraldi aruannet nt ostuarvete kohta, pearaamatu kannete kohta jne. Kui jätate kande koodi valimata, saate aruande kõikide valitud perioodis koostatud kannete kohta.
  • Järjestus – järjestada saad kas kuupäeva (aruandes on kanded kuupäevalises järjestuses) või kande koodi järgi (kanded järjestatakse esmalt kande koodi järgi, seejärel dokumendi kuupäeva järgi).
  • Klikkides nuppu “Koosta aruanne” näed soovitud aruannet ekraanil.

Aruande lõpus leiad kannete ja kirjete arvu valitud perioodi kohta. Kui võtta Päevaraamatu aruanne Excelisse, siis veerus “Kasutaja” kuvab kasutajat, kes kande tegi.

Meriti nipinurk

PS! 08.01-07.04.2024 kingime kõigile Merit Aktiva ja Merit Palga esmaostjatele tasuta veebikoolituse. Tutvu kampaaniaga.


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.