Kõik uudised
09.10.2020

Merit Aktiva versiooniuuendus, 09.10.2020! FIE-dele kohustuslik lugemine!

Lisatud on järgmine täiendus:

  • Programmi on lisatud isikukoodi sisestamise võimalus, mis on eelkõige mõeldud FIE-dele. Kuna FIE peab käibedeklaratsiooni esitama isikukoodiga ja muud autentimised tegema ettevõtte reg.koodiga, siis nüüd lülitades sisse ettevõtte andmetes linnukese „Füüsilisest isikust ettevõtja“ ja täites ära isikukoodi lahtri, saadetakse käibedeklaratsioon maksuametisse (nii failiga kui otseliidestuse kaudu) isikukoodiga. Lihtsalt isikukoodi sisestamisel (ilma „Füüsilisest isikust ettevõtja“ määranguta) kasutatakse endiselt reg.koodi käibedeklaratsiooni saatmisel.
    Uue ettevõtte lisamisel, mille tüübiks on FIE, pannakse automaatselt ettevõtte andmetesse märge „Füüsilisest isikust ettevõtja“ ja ilma isikukoodi sisestamata ei saa ettevõtte andmeid salvestada.
  • Lisaks on tehtud väga hea uuendus: Ostuarvel näidatakse infot, kui arve kohta on tehtud maksekorraldus või arve on seotud panga impordi aknas. See annab kasutajale teada, miks ei saa arvele märkida tasumist.

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Ülevaate kogu Merit Aktiva täienduste ajaloost leiate siit failist (PDF).

Head kasutamist!


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.