Kõik uudised
16.02.2021

Miks tulla üle Merit Palga pilveversioonile?

Pilvetarkvara on löönud eriliselt laineid just viimastel aastatel ning 2020. aasta näitas, et kõige mugavam oli kodukontorisse kolimine just neil, kes kasutavad igapäeva töös pilvetarkvara. Tõenäoliselt oled Sa juba aastaid kasutanud pilvetarkvara – gmail, hotmail, dropbox vms.

Miks oleks kasulik ka palgaprogrammi puhul valida just pilveversioon?

 1. Pilvetarkvara arendatakse pidevalt edasi – Merit Palga arvutiversiooni arendamine on peaaegu lõppenud. Teeme veel ainult minimaalseid täiendusi seoses mõnede seaduste muutumisega, kuid ei saa enam tagada kogu vajalikku funktsionaalsust. Samas pilvetarkvara arendatakse pidevalt edasi ning tarkvara on alati 100% vastavuses maksumuudatustega. Kõik programmi uuendused on alati tasuta.
 2. Pilvetarkvara on turvalisem – Andmed ja programm asuvad turvalises serveris, seega pole enam vaja mõelda varukoopiate tegemisele ega muretseda andmete säilimise pärast. Turvalisus on samal tasemel internetipankadega ning töö on palju kiirem ja mugavam.
 3. 24/7 ligipääs igas seadmes – Pilveversiooni saad kasutada igal pool, igal ajal, tahvelarvutite, mobiilide ja arvutitega, nii Windowsi, Maci kui ka Linuxiga. Vajalik on vaid internetiühendus.
 4. Otseühendused pankadega – Swedbanki ja LHV-ga.
 5. Kahe töötajaga pakett tasuta – Ka Merit Palga pilveversioonis saab teha 1-2 töötajaga firmadele palgaarvestust tasuta! Ühtegi ajalist piirangut tasuta paketil pole.
 6. Lihtne ja kiire pearaamatukanne – Pearaamatukande saad koostada ja saata otse Merit Aktivasse või failina importida teistesse programmidesse.
 7. TSD saad koostada ühe kliki vajutusega – ja faili importida Maksuametisse. Õige pea on tulekul pilveversiooni ka otseühendus Maksu- ja Tolliametiga!
 8. Suurem keelevalik ja rohkem aruandeid – Merit Palga pilveversioon on lisaks eesti keelele saadaval ka vene ja inglise keeles. Lisaks on pilveversioonis saadaval kasulikud aruanded, näiteks Keskmiste tasude aruanne ja Aasta keskmise töötaja arvu aruanne.
 9. Automaatne lõpparve koostamine – programm teeb töö Sinu eest ära!

Kuidas üle tulla Merit Palga arvutiversioonist pilvetarkvarasse?

 • Kuna olemasolevad andmed saad pilveversiooni üle kanda, siis võib versiooni vahetus toimuda igal ajal, kasvõi kuu keskel.
 • Andmete üleviimiseks on Merit Palga arvutiversioonis andmete eksportimise nupp.
 • Andmed eksporditakse ZIP-laiendiga faili ja salvestatakse Sinu valitud kausta.
 • Andmeid saad importida Palga pilveversiooni uue firma lisamise aknas.
 • Käsitsi ei ole vaja midagi sisestada, vajuta kohe nupule “Firma import” ja kõik andmed, kaasa arvatud firma nimi, imporditakse eelnevalt tehtud failist.
 • Andmete eksportimise ja importimise ning pilveversioonis alustamise kohta leiad põhjalikumat infot juhenditest:

Andmete ületoomine Merit Palga arvutiversioonist pilveversiooni

Töö alustamine Merit Palga pilveversioonis

Vajadusel aitab Sind meie klienditugi telefonil 776 9333, e-posti klienditugi@merit.ee või chati teel.


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.