Kõik uudised
18.07.2018

Merit Palga uus versioon 18. juulil 2018

Alates 18. juulist 2018 on kasutusel Merit Palga uus versioon.

Kõige tähtsamad täiendused

 • Nüüd saab saata pearaamatu kande Merit Palgast otse Aktivasse API ühenduse abil, enam ei ole vaja kannet faili salvestada ja Aktivas importida.
  Selleks on vaja koostada Aktiva keskkonnas uus API ID ja võti ning kopeerida need Merit Palga keskkonda (Tasude arvestus > Peaaraamatukanne > klikkida nupul Merit Aktiva > avaneb Aktivasse pearaamatu kande eksportimise aken). Täpne juhend avaneb kande eksportimise aknas lingile “Näita juhendit” klikkides. Tekstifaili salvestamise ja seejärel Aktivasse importimise võimalus on jätkuvalt olemas.
 • Lisatud kaks uut katkestuse liiki – “Puudumine tööandja loal” ja “Hoolduspuhkus”.
 • Lisatud võimalus saata väljamakseid kontrollimiseks (tavaliselt firmajuhile). Seda saab teha menüüst Väljamaksed > Väljamaksed > nupp “Saada kontrollimiseks”.
 • Lisatud uus tasuliigi arvestusmeetod “netost arvutatud summa”, mille kasutamisel kannab programm neto väljamaksete tegemisel nende brutosummad automaatselt tasuarvestuslehele. See toimib eeldusel, et kasutaja on sellise arvestusmeetodiga tasu arvestuslehele enne neto väljamakse tegemist lisanud (nullsummaga) ja pole teisi tasusid, mida neto väljamakse puhul vähendada saaks.

Veel täiendusi

 • Lepingute ja katkestuste nimekirja lisatud manuste veerg, kuhu ilmub manuse ikoon, kui sellele lepingule või katkestustele on manuseid lisatud. Ikoonile klikkides avaneb manuste aken.
 • Võimalus kontoplaanis eristada erineva koodiga töötaja ja tööandja töötuskindlustusmakse viitvõla kontosid. Vaikimisi on neil sama konto kood, kuid erinev konto tüüp. Ka pearaamatu kandes on vaikimisi sama konto kood, eristada saab neid nimetuse järgi.
 • Lisatud võimalus salvestada kontoplaani PDF või XLS failidena.
 • Lisatud töökatkestuste ja puhkusekohustuste XLS aruanded.
 • Lisatud väljamakstud tasude XLS aruanded, kas ühe väljamaksulehe või kõikide lehtede koondina.

 

Lisaks neile kõige olulisematele täiendustele on programmis tehtud suur hulk väiksemaid täiendusi ja parandusi.

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Head kasutamist!

merit.ee

 


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.