Kõik uudised
28.05.2018

Merit Palga uus versioon 29. mail 2018

Alates 29. maist 2018 on kasutusel Merit Palga uus versioon.

Kõige tähtsamad täiendused

  1. Nüüd saab lepingu aknas ja töökatkestuse aknas lisada manuseid.
    Manuste lisamiseks on vaja manuste ikoonil klikkides avada abiaken. Ühe lisamise korraga saab lisada kuni 10 faili, kuid manuste koguarv ei ole piiratud. Manuseid saab kustutada ükshaaval ja alla laadida kas ühekaupa või kõik korraga ühe ZIP failina.
  2. Detailset puhkusekohustuse aruannet saab saata töötajale e-kirja teel.
    Kasutusloogika on samasugune nagu palgateatiste saatmisel ehk e-kiri saadetakse töötaja isikuandmete kaardil olevale e-posti aadressile.
  3. Lisasime statistika aruande ette teate, kui arvestuses on kasutatud tasusid, millel pole tehtud statistika aruande jaoks vajalikku määrangut.
  4. Tasuliik, mille arvestusmeetod on “summa x kogus x koefitsient”, saab koefitsiendi suurust määrata nii tasuliigi kaardil kui ka seda muuta tasurea detailides. Tegemist on sama tasuliigiga, mille endine nimetus oli “summa x kogus x kogus”. Muutsime “kogus2” nimetuse parema arusaadavuse eesmärgil koefitsiendiks. Kui tegemist on pideva tasuliigiga, siis järgmisesse kuusse kandub koefitsiendi suurus edasi sama loogika alusel nagu teistel lisatasudel kaartidele märgitud summa. Summa ja koguse sisestamine käib endiselt tasude arvestuslehtedel.

Veel täiendusi

  • Aruannetele on lisatud märge, mis filtreid on aruande koostamisel kasutatud.
  • Maksekorraldustele on lisatud Merit Aktivale vajalik viitenumber, mis võimaldab Aktival automaatselt siduda töötasu ülekandeid.

 

Lisaks neile kõige olulisematele täiendustele on programmis tehtud suur hulk väiksemaid täiendusi ja parandusi.

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Head kasutamist!

merit.ee

 


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.