Kõik uudised
29.05.2020

Tuleviku töökoht kodukontori ajastul

Merit Tarkvara soovitab – tuleviku töökoht kodukontori ajastul

Töise elu kolimisel koduseinte vahele ei pea kontoritöökoha mugavustest tingimata loobuma. Oleme välja valinud parima dokkimismonitori, hiire, klaviatuuri ja sülearvuti koduseks raamatupidamiseks!

HP EliteDisplay E243d Docking Monitor – Monitor, dokkimisseade ja veebikaamera ühes seadmes.

Hind Meriti tarkvara kasutajatele 266€+km

Tehnilised andmed: 23.8″ 1920×1080 Full HD AG, IPS, Ühendused – USB-C/DisplayPort-väljund ( teise monitori ühenduseks ),HDMI/VGA, 4x USB 3.0, Võrgukaabli ühendamiseks RJ-45, veebikaamera, ekraani reguleeritav kõrgus, 3a garantiid

Dokkimismonitori parimad omadused:

1) Monitor – 24-tolline Full HD 1920×1080 resolutsiooni, laiade vaatenurkade ja lopsakate värvidega IPS mattekraan.
150 mm ulatuses reguleeritav kõrgus, sätitav portreesse, silmi säästev madala sinise valguse režiim

2) Dokkimisseade – 4x USB 3.0 pesa lisaseadmete, LAN pesa võrguga ühendamiseks. Näitab pilti ja laeb sülearvutit vaid ühe USB-C kaabliga.
Paindlik vanemate seadmete ühendamise tugi – DisplayLink võimaldab monitori ühendada ka vaid tavalist USB 3.0 pesa omava arvutiga.

3) Veebikaamera ja stereomikrofon – silmade kõrgusel asuv 720p eraldusvõimega korpusesse peidetav kaamera ja stereomikrofon. Hoiab sind kenasti pildis ja kõlavalt kuuldaval.

4) Puhas töölaud – kogu liiklus vaid ühe USB-C kaabli kaudu: pilt, heli, veebikaamera, võrguliiklus, laadimine.
Boonus: dokkimismonitorile saad lisada ka alumise kõlari või ühendada lisamonitori (E243) ning juhtmeid sellest juurde ei teki.

Dokkimismonitor on tuleviku töökoha nurgakivi, mille saad soetada juba täna. Ühildub probleemideta praeguse ning niisamuti ka järgmise ja ülejärgmise sülearvutiga.

Hiire / klaviatuuri komplekt

HP Link-5 lahendus võimaldab ühe saatjaga ühendada kuni viis juhtmevaba seadet. Võimalik kasutada sama saatjaga ühte komplekti kodus, teist kontoris.

HP Wireless Link-5 Comfort Grip Mouse – Ütle jah juhtmevabale elule!

Hind Meriti tarkvara kasutajatele 15 €+km

HP Wireless Link-5 Slim Keyboard – EST

Hind Meriti tarkvara kasutajatele 23 €+km

HP EliteBook 745 G6 – Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Täisalumiiniumkorpuses äriklassi tippmudel, millel sisemine ID-kaardi lugeja, taustvalgusega klaviatuur ning võimekas AMD Ryzen 5 protsessor.

Tehnilised andmed: HP EliteBook 745 G6 – Ryzen 5 PRO 3500U, 8GB RAM, Kõvaketas 256GB NVMe SSD, 14” Full HD AG, ID-kaardi lugeja, Sõrmejälje lugeja, Nordic taustavalgustusega klaviatuur, Win 10 Pro, 3a garantii

Hind Meriti tarkvara kasutajatele 790 €+km

HP ProBook 440 G7 – Värskeima Inteli I-seeria sisuga äriklassi sülearvuti.

 

Tehnilised andmed: HP ProBook 440 G7 – i5-10210U, 8GB, Kõvaketas 256GB NVMe SSD, 14” Full HD AG, FPR, Nordic taustavalgustusega klaviatuur, Win 10 Pro, 3a garantii

Hind Meriti tarkvara kasutajatele 707 €+km

Kui soovite tellida, lisa küsida või arvuti konfiguratsiooni endale sobivamaks kohendada, siis helistage meile 6177111 või kirjutage merit@merit.ee. Samast saate ka küsida abi tarkvara ja dokumentide uude arvutisse ümber tõstmiseks.


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.