Kõik uudised
13.08.2019

Exceli koolituste pakkumine Meriti klientidele

Nüüd on Teil võimalus täiendada oma Exceli kasutusoskusi väga head tagasisidet saanud koolitustel. Meriti klientidele kehtivad soodushinnad.

Kui teie asutuses on raamatupidamises või muus valdkonnas igapäevaseks töövahendiks MS Office Excel, muudab Exceli täiendkoolitus töö oluliselt mitmekesisemaks ja kiiremaks.

Meriti partneri Kasulik Koolitus™ arvutikoolituste omapäraks on kerge jälgitavus, praktilised näited ning sõbralik ja toetav koolitaja. Kõik osalejad saavad piiramatuks ajaks ligipääsu koolituse videotele ning võivad küsida koolitajalt isiklikku nõu Exceli kasutamisel. Kasulik Koolitus™  koolitaja on koolitanud üle kahe ja poole tuhande töötaja, kes on hinnanud keskmiselt koolitusi 9,35 punktiga 10-st.

Exceli koolituste maksumused on alljärgnevad (kõik maksumused sisaldavad e-kursust, järelnõustamist ja tunnistusi):

  • Koolitus asutuses kohapeal 8 kuni 20-le osalejale 960 € + km, Meriti klientidele 864 € + km; 5-7 inimesele 120 € + km / osaleja kohta, Meriti klientidele 108 € + km;
  • Avalik koolitus 27. augustil Tallinnas: Excel alg- ja kesktase 120 € + km / osaleja kohta, Meriti klientidele 108 € + km / osaleja kohta;
  • E-kursusega iseseisev õpe (piiramatuks ajaks e-kursuse kasutusõigus koos automaatsete uuendustega ning isikliku nõustamisega) 99 € + km, Meriti klientidele 89 € + km

Huvi korral võtke palun ühendust 5565 7400 või kirjutage asko@kasulikkoolitus.ee või täitke Kasulik Koolitus™ lehel soovitud koolituse kontaktivorm: Exceli baaskoolituse kontaktivorm, Exceli edasijõudnute koolituse kontaktivorm. Kindlasti märkige ära, et olete Meriti klient – nii saate Meriti kliendi soodustuse 10%.

Exceli alg- ja kesktaseme koolitus

Exceli koolitus “Alg- ja kesktase” annab vajalikud põhioskused Exceli tõhusaks igapäevaseks kasutamiseks. Kuigi enamus meist töötab Exceliga, on palju sellist, millest teadmine puudub ja mida pole olnud mahti iseseisvalt selgeks teha.

Koolitusel tabad end võibolla korduvalt mõttelt, et “…oleks ma seda varem teadnud!”. Koolitust on kõrgelt hinnanud nii algajad kui pikaajalised Exceli kasutajad. Osalenute tagasiside põhjal võib julgelt öelda, et Exceli baaskoolituse läbimine muudab töötamise oluliselt lihtsamaks, kiiremaks ja võimalusterikkamaks.

Kui soovite veenduda, kas ja kuivõrd Teile antud koolitus tarvilik on, soovitame tutvuda koolituse sisukorraga või kasutada koolituse vajalikkuse testi.

Exceli edasijõudnute koolitus

Exceli edasijõudnute koolitus annab põhjalikumad oskused tööks Exceliga, sobides nii alg- ja kesktaseme koolituse jätkukursuseks kui eraldi koolitusena.

Käsitletav on jõukohane ja vajalik kõigile, kellele Excel on igapäevane töövahend. Muuhulgas õpime rohkem tundma olulisi Exceli funktsioone, Pivot Table kasutamist, andmete kaitsmist, makrode kasutamist, põhjalikumat tööd lahtritega, mõjuanalüüsi ning lahendaja tööriistu jm. Käsitletavad teemad on üksikasjalikult esitatud koolituse sisukorras.

Rahulolugarantii

Kasulik Koolitus™ Exceli koolitusele kehtib rahulolugarantii. See tähendab, et koolituse eest tuleb tasuda ainult juhul, kui koolitus vastab ootustele ja osalejad on rahul – vastasel juhul tagastame arve 100% ulatuses.

 

 


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.